Panduvie | Güncel Haberler | Teknoloji

Son Yorumlar

Başbakan Davutoğlu Adıyaman’a gitti Saat : 1:48
09 Mayıs 2015 Cumartesi tarihinde yazılmış - 2584 okunma

Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak “ANA” ile saat 17.15′te Adıyaman’a gitti. Partisinin Bitlis’teki mitinginin ardından 8 Ağustos Stadı’ndan helikopterle Muş’a hareket eden Davutoğlu’nu, Vali Orhan Öztürk ve diğer ilgililer uğurladı. Başbakan Davutoğlu’nu Muş Havalimanı’nda Vali Vedat Büyükersoy, Belediye Başkanı Feyat Asya, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Osman Nuri Çevik ve ilgililer karşıladı. Davutoğlu, daha sonra [...]

Başbakan Davutoğlu Adıyaman’a gitti

Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak “ANA” ile saat 17.15′te Adıyaman’a gitti.

Partisinin Bitlis’teki mitinginin ardından 8 Ağustos Stadı’ndan helikopterle Muş’a hareket eden Davutoğlu’nu, Vali Orhan Öztürk ve diğer ilgililer uğurladı.

Başbakan Davutoğlu’nu Muş Havalimanı’nda Vali Vedat Büyükersoy, Belediye Başkanı Feyat Asya, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Osman Nuri Çevik ve ilgililer karşıladı.

Davutoğlu, daha sonra özel uçak “ANA” ile Adıyaman’a hareket etti. Başbakan Davutoğlu ile eşi Sare Davutoğlu da Adıyaman’a gitti.

(AA)

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

0 Yorum yapılmış

*
Privacy Policy © Copyrigth 2011 panduvie.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları panduvie.com’a aittir. panduvie.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar panduvie.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www. panduvie.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. panduvie.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.