Panduvie | Güncel Haberler | Teknoloji

Son Yorumlar

“CHP, MHP ve Paralel HDP’ye destek veriyor” Saat : 1:48
09 Mayıs 2015 Cumartesi tarihinde yazılmış - 8845 okunma

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Siirt milletvekili adayı Yasin Aktay, “CHP, MHP ve Paralel de HDP’ye destek veriyor. Oylarından bir miktar ona kaydırarak barajı aşmasına çalışıyorlar ancak o şekilde AK Parti’den biraz daha fazla oy koparacaklarını düşünüyorlar” dedi. Aktay, beraberinde AK Parti Siirt milletvekili adayı Ali İlbaş, İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu, Pervari Belediye [...]

“CHP, MHP ve Paralel HDP’ye destek veriyor”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Siirt milletvekili adayı Yasin Aktay, “CHP, MHP ve Paralel de HDP’ye destek veriyor. Oylarından bir miktar ona kaydırarak barajı aşmasına çalışıyorlar ancak o şekilde AK Parti’den biraz daha fazla oy koparacaklarını düşünüyorlar” dedi.

Aktay, beraberinde AK Parti Siirt milletvekili adayı Ali İlbaş, İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu, Pervari Belediye Başkanı Tayyar Özcan ile Pervari ilçesine bağlı Ekindüzü, Tuzcular ve Yeniaydın köylerini ziyaret etti.

Vatandaşlarla sohbet eden Aktay, burada yaptığı açıklamada, köylerden ciddi ve modern hizmet taleplerinin geldiğini söyledi.

“Köylerimiz artık şehirlerin talep ettiği hizmetleri istiyor” diyen Aktay, geçmişte yol, su isteyen vatandaşların artık altyapı ve lise gibi daha modern ve büyük taleplerde bulunduğunu belirtti.

Bölgede 25 yıl öncesine kadar 2 imam hatip lisesinin olduğunu bildiren Aktay, şöyle konuştu:

“Ben 1985 yılında Siirt İmam Hatip Lisesinden mezun oldum. 1990 yılına kadar bölgede sadece 2 tane imam hatip lisesi vardı. Ama bugün neredeyse imam hatip lisesi olmayan ilçemiz olmadığı gibi ilde de çok sayıda imam hatip okulları oluşturuldu. En son 1 imam hatip okulumuzun açılışını Cumhurbaşkanımız yaptı. Biz bunu yaparken kendi insanımıza değer veriyoruz. Bu verdiğimiz değerin karşılığını aldık. Bu millet 3 defa bizi takdir etti.”

- “Gece gündüz demeden çalışıyoruz”

Siirt’te yürüttükleri seçim çalışmalarına değinen Aktay, şunları söyledi:

“Siirt’in en ücra köşesine kadar gece gündüz demeden çalışıyoruz. Ama birileri şer ve nifak masası kurarak seçimi kazanmaya çalışıyor. Bunlar, 7 Haziran’da hezimete uğrayacaklar. CHP, MHP ve Paralel de HDP’ye destek veriyor. Oylarından bir miktar ona kaydırarak barajı aşmasına çalışıyorlar çünkü ancak o şekilde AK Parti’den biraz daha fazla oy koparacaklarını düşünüyorlar. İnşallah onların bu planları da tutmayacaktır.”

(AA)

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

0 Yorum yapılmış

*
Privacy Policy © Copyrigth 2011 panduvie.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları panduvie.com’a aittir. panduvie.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar panduvie.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www. panduvie.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. panduvie.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.