Panduvie | Güncel Haberler | Teknoloji

Son Yorumlar

CHP’nin “Yaşanacak bir Türkiye” başlıklı bildirgesi Saat : 1:48
09 Mayıs 2015 Cumartesi tarihinde yazılmış - 11339 okunma

CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, “CHP’nin, ‘Yaşanacak bir Türkiye’ başlıklı bildirgesi uyarınca İstanbul’da yalnızca alt gelir gruplarına sağlayacağı katkılar, 9 milyar liraya ulaşmaktadır” dedi. Karayalçın, CHP İl Başkanlığı salonunda düzenlenen toplantıda, partisinin seçim bildirgesi doğrultusunda İstanbul’da yapacakları çalışmaları anlattı. CHP’nin alt gelir gruplarına yönelik projelerinin toplumda ilgi ve beğeniyle karşılandığını savunan Karayalçın, emeklilere yılda [...]

CHP’nin “Yaşanacak bir Türkiye” başlıklı bildirgesi

CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, “CHP’nin, ‘Yaşanacak bir Türkiye’ başlıklı bildirgesi uyarınca İstanbul’da yalnızca alt gelir gruplarına sağlayacağı katkılar, 9 milyar liraya ulaşmaktadır” dedi.

Karayalçın, CHP İl Başkanlığı salonunda düzenlenen toplantıda, partisinin seçim bildirgesi doğrultusunda İstanbul’da yapacakları çalışmaları anlattı.

CHP’nin alt gelir gruplarına yönelik projelerinin toplumda ilgi ve beğeniyle karşılandığını savunan Karayalçın, emeklilere yılda 2 maaş ikramiye vereceklerini söyledi.

Karayalçın, İstanbul’da 1 milyon 400 bin emeklinin yaşadığına işaret ederek, “Bunlara toplam 3 milyar 300 milyon lira aktarılacak. Asgari ücretle geçimlerini sürdürmeye çalışanlara da 2015 yılında 3 milyar 800 milyon liralık bir destek verilmiş olacak. CHP’nin, ‘Yaşanacak bir Türkiye’ başlıklı bildirgesi uyarınca İstanbul’da yalnızca alt gelir gruplarına sağlayacağı katkılar, 9 milyar liraya ulaşmaktadır. Bu tutar CHP’nin şimdiki iktidarla arasındaki siyasi tercihlerin farkını da ortaya koymaktadır. Toplamda 4 milyon 200 bin İstanbulluya 2015 yılında CHP’nin bu üç projesi uyarınca 9 milyar liralık destek verilecektir.

İstanbul yılda yaklaşık 470 milyar lira değer yaratan bir kenttir. Bu değerin yalnızca yüzde 2′si bile CHP’nin yoksul kesimlere yönelik politikalarını hayata geçirmeye yetecektir.”

(AA)

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

0 Yorum yapılmış

*
Privacy Policy © Copyrigth 2011 panduvie.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları panduvie.com’a aittir. panduvie.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar panduvie.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www. panduvie.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. panduvie.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.