Panduvie | Güncel Haberler | Teknoloji

Son Yorumlar

Fiumicino yangının ardından yarı kapasiteyle çalışıyor Saat : 1:22
09 Mayıs 2015 Cumartesi tarihinde yazılmış - 6584 okunma

İtalyan Sivil Havacılık Kurumu’ndan (ENAC) yapılan açıklamada, havaalanının bugün yüzde 50 kapasiteyle çalışacağı belirtildi.

Fiumicino yangının ardından yarı kapasiteyle çalışıyor

İtalyan Sivil Havacılık Kurumu’ndan (ENAC) yapılan açıklamada, havaalanının bugün yüzde 50 kapasiteyle çalışacağı belirtildi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

0 Yorum yapılmış

*

Privacy Policy © Copyrigth 2011 panduvie.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları panduvie.com’a aittir. panduvie.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar panduvie.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www. panduvie.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. panduvie.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.