Panduvie | Güncel Haberler | Teknoloji

Son Yorumlar

Künye Sayfası Saat : 2:39
08 Nisan 2015 Çarşamba tarihinde yazılmış - 3949 okunma

İmtiyaz Sahibi / Grantee  :  Sedat Daş – [email protected] Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief :  Ömer Dönmez Editörler / Editors : Ahmet Balcı Ömer Dönmez Sedat Daş Burak Delikara Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor Sedat Daş Hukuk Danışmanı / jurisconsult Avukat Şahin Demir Mali Müşavir / financial advisor Ercan Yılmaz Reklam /  Advertise [...]

İmtiyaz Sahibi / Grantee  :  Sedat Daş – [email protected]

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief :  Ömer Dönmez

Editörler / Editors :

Ahmet Balcı

Ömer Dönmez

Sedat Daş

Burak Delikara

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Sedat Daş

Hukuk Danışmanı / jurisconsult

Avukat Şahin Demir

Mali Müşavir / financial advisor

Ercan Yılmaz

Reklam /  Advertise

Sedat Daş

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ

WordPress alt yapısı üzerine kurulmuş bir haber sitesiyiz..

Privacy Policy

© Copyrigth 2011 panduvie.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları panduvie.com’a aittir. panduvie.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar panduvie.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www. panduvie.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. panduvie.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the panduvie.com. However, sometimes the panduvie.com uses third parties to process your information. panduvie.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the panduvie.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the panduvie.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the panduvie.com and its services. When you use panduvie.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the panduvie.com cookies section of our full Privacy Policy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Google'dan Gelen Aramalar:

0 Yorum yapılmış

*
Privacy Policy © Copyrigth 2011 panduvie.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları panduvie.com’a aittir. panduvie.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar panduvie.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www. panduvie.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. panduvie.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.