Panduvie | Güncel Haberler | Teknoloji

Son Yorumlar

Looney Tunes Dash (Android Tavşan Koşma Oyunu) Saat : 6:46
23 Aralık 2014 Salı tarihinde yazılmış - 6743 okunma

Looney Tunes Dash (Android Tavşan Koşma Oyunu) Looney Tunes Dash! sonsuz koşma oyunu büyüklerin hem de küçük yaştaki oyuncuların ilgisini çekebilecek bir oynanış yapısına sahip. Hem iPhone aynı zamanda da iPad telefonlara tamamı ile ücretsiz olarak indirilebilen bu android apk oyun Zynga imzasını taşıyor ve ortaya hakikaten eğlenceli bir tecrübe çıkarmayı başarıyor. Android apk oyun, [...]

Looney Tunes Dash (Android Tavşan Koşma Oyunu)
Looney Tunes Dash (Android Tavşan Koşma Oyunu)
Looney Tunes Dash! sonsuz koşma oyunu büyüklerin hem de küçük yaştaki oyuncuların ilgisini çekebilecek bir oynanış yapısına sahip. Hem iPhone aynı zamanda da iPad telefonlara tamamı ile ücretsiz olarak indirilebilen bu android apk oyun Zynga imzasını taşıyor ve ortaya hakikaten eğlenceli bir tecrübe çıkarmayı başarıyor.

Android apk oyun, üreticinin öbür android apk oyunları gibi sonsuz koşu dinamikleri üzerine kurulmuş. Looney Tunes’un favori kahramanlarını kullandığımız bu oyunda karşımıza gelen engellerden kaçmaya ve de bölümlere rasgele serpiştirilmiş olan altınları toplamaya çalışıyoruz. Ne kadar fazla puan alırsak ve de ne kadar uzağa gidersek o kadar yüksek skor elde ediyoruz.

Daha evvel sonsuz koşu oyunu oynamış kişilerin bu android oyunu oynarken problem yaşayacağını düşünmüyorum bunun sebebi kontroller hem iyi çalışıyorlar hem de herhangi bir profesyonellik gerektirmiyorlar.

Looney Tunes Dash (Android Tavşan Koşma Oyunu)Looney Tunes Dash (Android Tavşan Koşma Oyunu)

DOSYALAR

Looney-Tunes-Dash.apk [45,39 Mb] (İndirme: 7)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.4/10 (10 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Looney Tunes Dash (Android Tavşan Koşma Oyunu), 8.4 out of 10 based on 10 ratings

Google'dan Gelen Aramalar:

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

1 Yorum yapılmış

Bu oyun bir harika!

adminSaat : 6:46
23 Aralık 2014 Salı tarihinde yazılmış
*
Privacy Policy © Copyrigth 2011 panduvie.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları panduvie.com’a aittir. panduvie.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar panduvie.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www. panduvie.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. panduvie.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.