Panduvie | Güncel Haberler | Teknoloji

Son Yorumlar

Muammer Güler’den “felç” iddialarına cevap Saat : 1:48
09 Mayıs 2015 Cumartesi tarihinde yazılmış - 13442 okunma

AK Parti Mardin Milletvekili ve eski İçişleri Bakanı Muammer Güler, “felç geçirdiği” iddialarına ilişkin, “Ben de böyle bir rahatsızlık geçirdiğimi televizyondan öğrendim. Üzücü olan insanların sağlıkları üzerinden bir takım spekülasyonların yapılmasıdır” dedi. Güler, çeşitli temaslarda bulunmak üzere gittiği Mardin’in Kızıltepe ilçesinde yaptığı açıklamada, “kısmı felç geçirdiği” ve “hastaneye kaldırıldığına” dair bazı basın yayın organlarında çıkan [...]

Muammer Güler’den “felç” iddialarına cevap

AK Parti Mardin Milletvekili ve eski İçişleri Bakanı Muammer Güler, “felç geçirdiği” iddialarına ilişkin, “Ben de böyle bir rahatsızlık geçirdiğimi televizyondan öğrendim. Üzücü olan insanların sağlıkları üzerinden bir takım spekülasyonların yapılmasıdır” dedi.

Güler, çeşitli temaslarda bulunmak üzere gittiği Mardin’in Kızıltepe ilçesinde yaptığı açıklamada, “kısmı felç geçirdiği” ve “hastaneye kaldırıldığına” dair bazı basın yayın organlarında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığı bildirdi.

Muammer Güler, “Ben de böyle bir rahatsızlık geçirdiğimi televizyondan öğrendim. Akşam da sosyal medyada böyle bir haber olduğunu gördüm. Üzücü olan insanların sağlıkları üzerinden bir takım spekülasyonların yapılmasıdır. Bu tür haberler hem insanlar hem de yakınları açısından sıkıntı oluşturabilecek yanlışlıklar içerebilir” diye konuştu.

Sadece bir Twitter hesabındaki iddianın kaynağının araştırılmadan haber yapılması eğilimini de çok ilginç karşıladığını belirten Güler, “Bir spekülasyon olarak değerlendiriyorum. Amacının ne olduğunu da biliyorum” açıklamasını yaptı.

Mardin’de bir haftadır seçim çalışmalarına katıldığını vurgulayan Muammer Güler, “Aday olamamak bu işin dışında kalmayı gerektirmez. Partinin neferiyiz. Bugün de Kızıltepe ilçe teşkilatımızla çalışıyoruz. Seçim ofislerine uğrayacağız. Seçime kadar da inşallah partimizin başarısı için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Sağlığıyla ilgili yapılan spekülasyonları kınayan Güler “Bunları yapanın da niyetinin ne olduğunu biliyorum. Bu da herhalde spekülasyon ve başka bir arayışın mahsulüdür bunu biliyorum. Kişilerin sağlıkları üzerinden spekülasyon yapmak ayıp ve ahlaksızlıktır” değerlendirmesinde bulundu.

(AA)

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

0 Yorum yapılmış

*
Privacy Policy © Copyrigth 2011 panduvie.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları panduvie.com’a aittir. panduvie.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar panduvie.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www. panduvie.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. panduvie.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.