Panduvie | Güncel Haberler | Teknoloji

Son Yorumlar

Seçimin galibi Cameron referandum sözü verdi Saat : 1:22
09 Mayıs 2015 Cumartesi tarihinde yazılmış - 6874 okunma

Birleşik Krallık’ta dün yapılan genel seçimin ardından tek başına iktidar olan Muhafazakar Parti’nin lideri ve Başbakan David Cameron yeni hükümet döneminde ülkenin Avrupa Birliği (AB) üyeliğini referanduma götüreceğini söyledi. Google’dan Gelen Aramalar: instagram takıpcı hılesinden uyeligimi silmek istıyorum (2)

Seçimin galibi Cameron referandum sözü verdi

Birleşik Krallık’ta dün yapılan genel seçimin ardından tek başına iktidar olan Muhafazakar Parti’nin lideri ve Başbakan David Cameron yeni hükümet döneminde ülkenin Avrupa Birliği (AB) üyeliğini referanduma götüreceğini söyledi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Google'dan Gelen Aramalar:

0 Yorum yapılmış

*

Privacy Policy © Copyrigth 2011 panduvie.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları panduvie.com’a aittir. panduvie.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar panduvie.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www. panduvie.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. panduvie.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.