Panduvie | Güncel Haberler | Teknoloji

Son Yorumlar

“Sizin bu milletin diyanetiyle ne sıkıntınız var” Saat : 1:48
09 Mayıs 2015 Cumartesi tarihinde yazılmış - 4957 okunma

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, her zaman vatandaşla birlikte olduklarını belirterek, “Ama muhalefeti göremiyoruz, çok büyük vaatleri olduğunu, çok büyük çalışmalar yaptıklarını söylüyorlar ama nedense vatandaşın içinde yoklar” dedi. Bakan Kılıç, seçim çalışmaları kapsamında Samsun’un Canik ilçesinde Kuzey Yıldızı Mahallesi’nde muhtarlar, STK temsilcileri, partisinin gençlik kolları ve kadın kolları üyeleriyle bir araya geldi. [...]

“Sizin bu milletin diyanetiyle ne sıkıntınız var”

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, her zaman vatandaşla birlikte olduklarını belirterek, “Ama muhalefeti göremiyoruz, çok büyük vaatleri olduğunu, çok büyük çalışmalar yaptıklarını söylüyorlar ama nedense vatandaşın içinde yoklar” dedi.

Bakan Kılıç, seçim çalışmaları kapsamında Samsun’un Canik ilçesinde Kuzey Yıldızı Mahallesi’nde muhtarlar, STK temsilcileri, partisinin gençlik kolları ve kadın kolları üyeleriyle bir araya geldi.

AK Parti’nin her zaman milletin içinde olduğunu belirten Kılıç, “Biz seçim çalışmalarına başladığımızdan beri yollardayız. Vatandaşlarımızla birlikteyiz. Her zaman sizlerle birlikteyiz ama muhalefeti göremiyoruz, çok büyük vaatleri olduğunu, çok büyük çalışmalar yaptıklarını söylüyorlar ama nedense vatandaşın içinde yoklar” diye konuştu.

Kendilerine eş başkan diyen muhalefet parti liderlerinden birinin, “Diyaneti kaldıracağız” açıklamasında bulunduğunu dile getiren Kılıç, “Sizin bu milletin dini ile diyanetiyle ne sıkıntınız var. Nasıl bir derdiniz var biz anlayamadık. Bir açıklayın da bilelim. Kıble olmuş Taksim, Kudüs başka bir inancın kutsal şehri dediler. Bunlar hem tarihten bilgi sahibi değiller hem de mekanların ne anlama geldiğini bilmiyorlar. Kudüs bizim ilk kıblemizdir. Peygamber Efendimizin miraca yükseldiği bir yerdir” ifadelerini kullandı.

Bakan Kılıç, daha sonra Canik Belediyesince düzenlenen “Mavi Marmara ve 100. Yılında Çanakkale” fotoğraf sergisinin açılışına katıldı.

(AA)

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

0 Yorum yapılmış

*
Privacy Policy © Copyrigth 2011 panduvie.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları panduvie.com’a aittir. panduvie.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar panduvie.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www. panduvie.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. panduvie.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.