Panduvie | Güncel Haberler | Teknoloji

Son Yorumlar

Twitter Fenomenlerinden Bahtiyar Can’ı Tanıyalım! Saat : 4:56
12 Şubat 2015 Perşembe tarihinde yazılmış - 8898 okunma

Twitter fenomeni Bahtiyar Can ile Yani sözleriyle insanları derinden etkileyen @Ruhsuzyazar ile röportaj yaptık. Ona bazı sorular yönelttik. İşte röportaj! SORDUĞUMUZ SORULARA Ruhsuzyazar ( Bahtiyar Can )’ın CEVAPLARI ŞÖYLE OLDU: Bahtiyar  twitter’ı ne zamandan beri kullanıyorsun çok banel bir soru ama merak edenler olacaktır Twitter’ı ilk olarak 2008’de açtım fakat saçma diye kapattım. 2010’da tekrar [...]

Twitter Fenomenlerinden Bahtiyar Can’ı Tanıyalım!
Bahtiyar Can Kimdir ?

Bahtiyar Can Kimdir ?

Twitter fenomeni Bahtiyar Can ile Yani sözleriyle insanları derinden etkileyen @Ruhsuzyazar ile röportaj yaptık. Ona bazı sorular yönelttik.

İşte röportaj!

SORDUĞUMUZ SORULARA Ruhsuzyazar ( Bahtiyar Can )’ın CEVAPLARI ŞÖYLE OLDU:

Bahtiyar  twitter’ı ne zamandan beri kullanıyorsun çok banel bir soru ama merak edenler olacaktır

Twitter’ı ilk olarak 2008’de açtım fakat saçma diye kapattım. 2010’da tekrar yeni bir hesapla başlangıç yaptım yani tam olarak 2010’dan beri kullanıyorum.

Nasıl fenomen oldun, fenomen olmaya gerek duydun mu yoksa normal biri olarak mı sevildin?

Aslında fenomen olma çabam hiçbir zaman yoktu, sadece insanlar tarafından yazdıklarıyla, karakteriyle, her şey’i ile sevilen biri olmak için uğraştım.

Ruhsuzyazar isimi nereden geliyor?

Yaşadığım bazı olaylar beni derinden etkilemişti. Bi nevi ruhumu kaybettiğime inanıyordum. Kendime ait bazı sözlerim de olduğu için bu iki kelimeyi birleştirip ruhsuzyazar’ı elde ettim.

Attığın twitler çok acı şeyler anlam ifade ediyor . Büyük küçük herkes bu sözlere erişebiliyor sence bu sorun olmaz mı ?

Aslında sorun olacağını düşünmüyorum. Benden yaşça ya da düşünce olarak olgun olan insanlar ne demek istediğimi aslında çok iyi anlıyorlar. Ortada yaşanmış yıllar edinmiş tecrübeler var. Ben ve benim gibiler bu tecrübeleri anlatmak istiyoruz aslında.

Twitter’da fenomen olmak için birinden destek mi aldın yoksa kendi çabalarınla mı geldin?

Kimseden destek almadım diyemem aslında. İnternet çevrem çok geniş olduğundan dolayı bazı arkadaşlarım sağolsunlar destekçim oldular. Tabi burada en başta Sedat Taş Kardesim bunların en önde gelen insanlarından biridir.

Twitter’da fenomen olmak için ne yapmak lazım kısa bir söylenti ile özetler misin?

Fenomenliği herkes takipçi sayısının çokluğuna göre değerlendiriyor. Bunun da etkisi var tabi, ama en önemlisi gündemde olan olaylarla ilgili tweetler atmak, kişisellikten çok twitter topluluğuna hitap eden tweetler atmak bunların ilk adımı.

Senin için twitter ne ifade ediyor, genelde saçmalamak derler?

Twitter benim için ayrı bir hayat, herkesten çok orada vakit geçiririm. Orası ayrı bir dünya, hiç görmeden sevebileceğin insan topluluğundan oluşan bir dünya. İnsanların düşüncelerini özgürce paylaşabildiği bir yer.

Sevenlerinin olması nasıl bir duygu, sıkıldığın zamanlar oluyor mu?

İnsan sevilmekten neden bıksın ki?

Evet, biraz dobra olalım; egon var mıdır?

Dışardan görenler egomun olduğunu söyler ama biraz benimle muhabbetleri olduğunda ne kadar samimi içten olduğumu anlarlar.

Daha önce bazı hesaplarınızın kapatıldığı söyleniyor bunun doğruluk payı var mıdır ?

Evet doğrudur. 500 bin takipçili ve 214 bin takipçiliği iki adet hesabım kapatılmıştı. Sebebini bilmiyorum.

Başka hangi sosyal ağlarda etkinsin ?

Twitterde olduğu gibi bir zamanlar da facebookta populer biriydim. Şu an instagram ve facebook kullanıyorum. Facebookta @hkhack38 İnstagramda Canbahti olarak bulabilirler beni.

Çok teşekkürler, son olarak iletmek istediğin bir mesaj veya selam var mıdır?

Beni seven herkese selam yolluyorum, yani o 265 binlik küçük aileme

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Twitter Fenomenlerinden Bahtiyar Can'ı Tanıyalım!, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Google'dan Gelen Aramalar:

0 Yorum yapılmış

*
Privacy Policy © Copyrigth 2011 panduvie.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları panduvie.com’a aittir. panduvie.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar panduvie.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www. panduvie.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. panduvie.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.